Laboratoria Przyszłości

Szkoła Podstawowa im. mjr. Jana Piwnika „Ponurego” w Mominie otrzymała wsparcie finansowe w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”, które przeznaczone zostało na zakup wyposażenia technicznego niezbędnego do rozwoju umiejętności praktycznych   dzieci i młodzieży.
Celem programu jest wzmocnienie i uatrakcyjnienie procesu zdobywania wiedzy i praktycznych umiejętności, poznawanie nowych technologii wykorzystywanych we współczesnym świecie.

Nasza szkoła zyskała nowoczesny sprzęt, który zostanie wykorzystany na lekcjach, zajęciach dodatkowych, uroczystościach szkolnych. Pozwoli on rozwinąć umiejętności krytycznego myślenia, analizowania danych i rozwiązywania problemów.

W ramach programu „Laboratoria Przyszłości ” zakupiono między innymi:

• ​DRUKARKA 3D WRAZ Z AKCESORIAMI
  • MIKROPORT Z AKCESORIAMI
  • KLOCKI KONSTRUKCYJNE
  • LAPTOP DELL
  • MIKROKONTROLER
  • LUTOWNICA Z AKCESORIAMI
  • STATYW DO APARATU I KAMERY
  • ZESTAW OŚWIETLENIOWY SOFTBOX
  • MIKROFON KIERUNKOWY SARAMONIC
  • APARAT Z FUNKCJĄ KAMERY
  • GIMBAL
  • ZESTAW Z MIKROFONEM NAGŁOWNYM VONYX
  • MIKROSKOPY

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.